Pes 2013 Hileleri | Tüm Oyun Hileleri

25

Şubat
2013

Pes 2013 Hileleri

Yazar: admin  |  Kategori: Pes Hileleri  |  Yorum: 11  |  

Dünyada her organizasyonda olduğu gibi son zamanlarda orjinal oyunların daha çok satın alınır hale gelmesi ile beraber online oyunlarda da iğne atsanız malesef silik, asosyal ruh hastalarına çarpar oldunuz.

Yaşım ilerlediği için eskisi kadar çok çeşitli oyun oynamıyorum PSX zamanında Winning Eleven (PES) başta olmak üzere Mortal Kombat serisi, Tekken 3 ve Gran Tourismo gibi oyunları da zevkle oynar, oynadıkça ustalaşmayı marifet bilir, aynı oyunları oynayan diğer arkadaşlarımızla bir araya gelince gayet keyifli oyunlar oynardık.

Gençlik dönemlerinin başında bilgisayar çağına iyiden iyiye girmeye başlayıp dönemin rakipsiz konsolu PSX’te geyik olsun eğlence olsun diye biri butona basarken hafifçe koluna dokunulurdu biz bunun tehlikesiz bir şaka olduğunu bilir önemsemezdik. Teknolojinin kat kat arması ile birlikte o dönemlerde hayvanlık, çakallık diye adlandırdığımız şakaların dozu da kat kat artmış ve o şakaların adı online oyun alemine taşınarak orospu çocukluğu olarak değişmiş.

Konami Mal Olma Çözüm Bul

2008′den beri PES’i orjinal alarak online oynama çabasındayım. PES 2009′da Türkler’in bulunduğu EN5 lobisi oldukça keyifliydi veo lobide herkes birbirini tanımıştı ve hile pek olmuyordu hatta ilker adında bir kullanıcıyı 70′li dakikalarda 8-0 yenerken çocuk oyunu durdurup ben bu kadar farkı kaldıramam oyunda çıkmak istiyorum demişti de seni ifşa ederim lobide diyince çıkmamıştı. sonra sohbet ettik baya iyi bi elemanmış O dönemdeki tek sorun TTNET altyapısından kaynaklanan internet hızı ile ilgili olarak yaşadığımız lag sorunuydu TTNET’in interneti nispeten daha iyi bir hale getirmesi ile birlikte Konami’nin de serverları iyileştirmesi sayesinde daha düzgün oyunlar oynanmaya başlamıştı ki hileciler inanılmaz şekilde çoğaldı.

Babalarından biri ile teknoloji mağazalarında gezerken “baba bana bundan alırmısıııınnn” diye oyun kutusuna yapışan veletin, babasına oyunu aldırdıktan sonra eve koşa koşa gelerek oyunu kurup, 3-5 maç yapıp kendisinin bu oyunda pek iyi olmadığı kanısına vararak oyunun hilesini arayıp bulması ve uygulaması adam akıllı oyun oynamak isteyenleri tamamen soğutmuş durumda. Konami ne yapıp ne edip bu duruma bir çözüm üretmeli.

PES 2013 Online Hilesi Nasıl Yapılıyor?

Oyun kazanman yüzdesine göre mağlup olandan galip gelene belirli bir oranda puan aktaran sistemde mağlubiyete tahammülü olmayan ve mahalleden arkadaşlarına “baaakkk ben ne kadar puan almışım” diye hava atma ihtiyacı duyan silik piçlerin başvurduğu hile yönteminin ne olduğunu bilmiyorum ama bağlantı son derece iyiyken bağlantı kalitesini düşürüp her iki oyunyu da oyundan attırarak maçın hükümsüz olarak derecelendirilmesini sağlayan bir girişimde bulunan bu beyni soğukların başvurduğu yöntem puan olayını önemsemeseniz de oldukça can sıkıcı olabiliyor. Çünkü stres atmak için takıldığınız bir oyunda keyif almak için harcadığınız zamanı çalıp mutlu olabiliyorlar.

Seabas oyunun bu versiyonuna ilk yarı sonunda oyundan çık diye bir buton koymuş ve bir çok defa denk geldim kullanıcı eğer farklı mağlubiyetten kurtulamayacağına, maçı çeviremeyeceğine inanıyorsa maçtan çıkıyor gayet doğal. Mağlupken fark çok açılırsa oyunu kapatanlar, bağlantısını koparanlar da da çok fazla oluyor hükmen mağlup sayılıyorlar ve onlara da son derece saygı duyuyorum.

834 olan ve zaman zaman hileciler ile karşılaşsam da önemsemediğim puanım şimdilerde 763 oldu çünkü arka arkaya galip geldiğim hiçbir maçı tamamlayamadım sadece mağlup olduğum ve berabere biten maçları tamamlayabildim o sebeple bu yazıyı yazmaya karar verdim

Etiketler içinde PES 2013 hileciler listesi olduğu gibi PES 2013 online hile nasıl yapılır, PES 2013 Hile gibi bol bol anahtar kelimeler yazdım bunun sebebi ise online oyunda hile yapma amacı ile Google’da arama yapıp gelenleri kendilerine yaptığım ve dürüst şekilde oyun oynayanların da tanımladığı ve ettiği hakaretlerin şeklinin aşağı yukarı ne olduğunu bilmelerini istememdir. Aslında onlar hakaret değil gerçek

Hileye Uğrayanlar ve Hile Yapanlar Bilmeli!

Eğer siz de gerçekten hileci ile karşılaşmışsanız bunu bize gönderin ki paylaşalım. Fakat buraya hile öğrenip yapmak için anahtar kelimelerin tuzağına düşüp gelmişseniz siz de yukarıda yapılmış tüm hakaretler haketmişinizdir ve bu hakaretlerin tümü sizin içindir.

EDİT

- 15 Şubat 2013 : Arkadaşlar sayfamıza eklenmesini istediğiniz piçlerin uyruklarına bakmanızı ve mümkünse dilimizi bilen piçleri önermenizi rica ederim. Listemize eklenen yabancı piçler bunu onlara yazdığımızı bilmezler bir yabancı şarkı gibi dinlerler.

Bu sebeple ülkemizdeki silikleri yazalım ki hareket amacına varsın. Bazıları “aaa PES 2013 ile ilgili bi haberde kullanıcı adım geçmiş“ diye sevinecektir ama biz onların piç olduklarına sevindiklerini bileceğiz…

Saygılarımla…

Etiketler:


yorumlar:

11 Yorum Yapılmış!

  güçlü yener

  Mar 19, 2013

  kardeş güzel yapmişsin ama biraz kısalt insan hile için bu kadar yazıyı okumaz

  Cevapla

   evet doğru

   Mar 19, 2013

   güçlü yener katılıyorum bu kadar yazıyı insan okumaz

   Cevapla

  Okan keskin

  Mar 19, 2013

  Biktik bu hilecilerden nedir cektimiz Bunun bi cozumu yokmu

  Cevapla

  Anonim

  Nis 02, 2013

  ben hiç denemedim

  Cevapla

  emir çağlı

  Nis 03, 2013

  çok uzun kısaltsanız biraz

  Cevapla

  SERGIHOROSES

  Nis 18, 2013

  Birtane portekiz lide bana msj attı çok küfürlü(ingilizce) bende yazacaktım ama şikayet etmek istiyorum. Varmı bildiğiniz kurum yada kuruluş ? Söylerseniz çok sevinirim. Aslında böyle kişileri KONAMI direk IP sini yasaklamalı ve de dava yolu açmalı ki yapamasınlar. Teşekkürler (PES2013 SERGINHOROSES İsmim)

  Cevapla

  furkan kaba

  Eyl 11, 2013

  mice oyunlarını biliyosanız transformice kingofmices schotmc heromice firstmice ws bıktım bunlardan hep fly hack indiriyolar uçuyorlar hakkımzı yiyorlar banlamıyorlar onun bile hilesi var

  Cevapla

  Anonim

  Kas 30, 2013

  :) çok iiii hatta benim param şimdi 323334

  Cevapla

  cerennur yalçın

  Kas 30, 2013

  ohaa çok güzel peyimi 122658 yaptı :) )

  Cevapla

  tommy

  Ara 15, 2013

  hello admin.my have a problem.I dont make a hack. I dont know make a hack.

  Cevapla

  YUSUF SEVBAN

  Oca 22, 2014

  ABİ NAPTINIZ BU KADAR HİLEYİ NASIL OKUYALIM

  Cevapla

yorum yapmak ister misin?
© Tüm Hakları Saklıdır - Tüm Oyun Hileleri
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.